W naszych Busach dbamy o Państwa wygodę oraz komfort podróżowania

Trasy obsługujemy z pomocą pojazdów sprawdzonych marek. Korzystamy z samochodów Renault Master.

Wszystkie auta wyposażone są w klimatyzację. Posiadają systemy zwiększające bezpieczeństwo i komfort: ABS, ESP. W każdym busie mieści się 8 pasażerów.

Tabor posiada niestandardowe wyposażenie wnętrz o które zadbała firma CA RICHMANN Sp. z o.o. Dla naszych potrzeb wykonano kompletną zabudowę wnętrz, obejmującą wygodne fotele, obicie karoserii, oświetlenie LED i wyposażenie pojazdów w telewizory, nagłośnienie czy ogrzewanie postojowe. Wszystko w oparciu o najlepsze materiały i surowce, nowoczesną technologię, w celu zapewnienia naszym klientom najwyższego komfortu odbywanej podróży.

Awarie w trasie

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze busy były zawsze w pełni sprawne. Posiadamy własny warsztat samochodowy, którego głównym zadaniem jest bieżące serwisowanie taboru. Jest to dla naszej marki niezwykle istotne, zarówno jeśli chodzi o bezpieczeństwo podróżnych, jak i terminowe dotarcie do celu.

Ponieważ nie zawsze da się przewidzieć wszystkie możliwe usterki, w razie awarii w trakcie podróży gwarantujemy auto zastępcze.